<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=5184992138282645&amp;ev=PageView&amp;noscript=1">

 

 

POSZUKUJĘ LIDERÓW PRAWDZIWIE ZAANGAŻOWANYCH W PRZYWÓDZTWO OPARTE NA POZYTYWNYM WPŁYWIE. CZY JESTEŚ TAKIM LIDEREM?

Dowiedz się jak Program Maxwell Leadership Certified Team poprzez przywództwo, coaching, sztukę komunikacji oraz rozwój kompetencji trenerskich, może pomóc Ci wynieść Twoją organizację, Twój rozwój oraz Twoje życie na kolejny poziom.

Członkowie Maxwell Leadership Certified Team cieszą się zaufaniem takich organizacji, jak:

capital_one_logo_color (1)
walmart_logo
1200px_Coca_Cola_logo
marines_logo
1280px_IBM_logo
xerox_logo

POROZMAWIAJ Z KOORDYNATOREM PROGRAMU I SPRAWDŹ, CZY PROGRAM JOHN MAXWELL TEAM JEST DLA CIEBIE

Zarezerwuj bezpłatną i niezobowiązującą rozmowę telefoniczną z jednym z naszych profesjonalnych Koordynatorów Programu. Kliknij poniżej przycisk „Rozpocznij rozmowę” i wykonaj parę szybkich i łatwych kroków:

form

WYPEŁNIJ FORMULARZ

Napisz nam trochę o sobie, abyśmy mogli wzajemnie się poznać.

Calendar

ZAMÓW ROZMOWĘ

Koordynator Programu skontaktuje się z Tobą w dogodnym terminie.

 

Headset

POROZMAWIAJMY

Zbuduj pomost pomiędzy tym, gdzie jesteś, a tym, gdzie chcesz być.

MAXWELL LEADERSHIP CERTIFIED TEAM: GLOBALNA SPOŁECZNOŚĆ LIDERÓW, INFLUENCERÓW I TYCH, KTÓRZY SIĘGAJĄ WYSOKO

Członkowie Maxwell Leadership Certified Team działają w każdej branży, w której potrzebne jest prawdziwe przywództwo, ale to, co naprawdę nas łączy, to autentyczne zaangażowanie w prowadzenie poprzez pozytywny wpływ. To jest nasze DNA.


Kierując świadomie własnym rozwojem, korzystamy z kompleksowego programu nauczania opracowanego przez Johna Maxwella i jego zespół szkoleniowy, programu, który wyrósł na najbardziej znaczący certyfikat przywództwa na świecie. Porozmawiaj z jednym z naszych Koordynatorów Programu i sprawdź, czy pasujesz do zespołu Johna Maxwella.

JAKIE KORZYŚCI NIESIE PROGRAMMAXWELL LEADERSHIP CERTIFIED TEAM:

As a Maxwell Leadership Certified Team member, you will be certified to:


  • Nauczaj, przemawiaj lub prowadź coaching używając sprawdzonej Metody Maxwella.
  • Korzystaj z podręczników, skryptów i przewodników coachingowych Johna Maxwella.
  • Rozpocznij, prowadź lub rozwijaj Rozpocznij, prowadź lub rozwijaj certyfikowaną działalność coachingową, przemówieniową lub szkoleniową, zachowując 100% swoich zarobków.
  • Twórz przełomowe prezentacje na scenie, w internecie lub w sali konferencyjnej korzystając z Metody Maxwella.
  • Trenuj i dziel się wiedzą z innymi wnosząc ducha transformacji do zespołów i organizacji.

304_33B_1124_3572014896_4

GREATER INFLUENCE AND IMPACT

Jak wyglądałoby Twoje życie z większym wpływem, znaczącym oddziaływaniem i dochodami? Co byłoby możliwe? Niezależnie od tego, czy jesteś liderem zmiany dla innych, czy zmieniasz swoje życie, nauczysz się praktycznych i strategicznych podejść, by wzmocnić siebie i ludzi wokół.

ZAUFANIE, WIARYGODNOŚĆ, PRZEJRZYSTOŚĆ

Połączenie z John Maxwell Team daje natychmiastową pewność, wiarygodność i przejrzystość. Niezależnie od tego, czy myślisz o dokonaniu zwrotu w swojej karierze, czy jesteś już coachem, konsultantem lub mówcą, podniesiesz swoje osiągnięcia w obszarze klientów, swoich możliwości i wpływu.

john_maxwell_IMC
group

ZWYCIĘSKI "WEWNĘTRZYNY KRĄG"

Nie jesteś sam. Maxwell Leadership Certified Team, to ludzie, którzy zdecydowali się wykorzystać możliwości rozwoju. Jesteśmy tu po to, by inspirować, wspierać i zachęcać Ciebie do tego samego. Od spotkań szkoleniowych, przez pomoc techniczną, aż po dynamiczną społeczność internetową - znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz.

PRAWDZIWE HISTORIE SUKCESU

Nasi członkowie działają w ponad 160 krajach. Członków John Maxwell Team znajdziesz w każdej branży, w której potrzebne jest prawdziwe przywództwo, ale tym, co naprawdę nas łączy, jest szczere i prawdziwe zobowiązanie do prowadzenia poprzez pozytywny wpływ. To jest nasze DNA.

success

POROZMAWIAJ Z KOORDYNATOREM PROGRAMU, ABY SPRAWDZIĆ, CZY MAXWELL LEADERSHIP CERTIFIED TEAM JEST PROGRAMEM WŁAŚCIWYM DLA CIEBIE.

Masz pytania? My mamy odpowiedzi! Kliknij przycisk „Zamów rozmowę” i umów się na kontakt telefoniczny z jednym z naszych Koordynatorów Programu.

POROZMAWIAJMY!

Zamów bezpłatną rozmowę z Koordynatorem Programu i dowiedz się, w jaki sposób John Maxwell Team pomoże przenieść Twoje przywództwo na wyższy poziom.

KONTAKT ONLINE

maxwell_leadershiplogofullcolorrgb300ppi

Copyright © 2022 Maxwell Leadership, Inc. All Rights Reserved.

POLITYKA PRYWATNOSCI REGULAMIN